Qera,Apartament 2+1, Prane kompleksit Delijorgj, 520 euro

 • € 520
Fish House, Bulevardi Gjergj Fishta, Cham Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
Qera Rented
Qera,Apartament 2+1, Prane kompleksit Delijorgj, 520 euro
Fish House, Bulevardi Gjergj Fishta, Cham Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
 • € 520

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 2+1 rane kompleksit Delijorgj, 520 euro

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: prane kompleksi Delijorgji, tek hotel Hilton

• I mobiluar

• Kati 3

• Pallat i ri

• 520 Euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1 me siperfaqe 90m² ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor prane komklesit Delijorgj.Ambjenti rshte i organizuar nga 2 dhoma  gjumi, ambjenti i gatimit, salloni i ndenjes dhe nje tualet. Esghte totalisht i mobiluar.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

 

Detajet

Publikuar më 23 Nëntor, 2023 në 10:47 am Përditësuar 7 Mars, 2024 at 3:12 pm
 • ID e pronës: MRE-21229
 • Çmimi: € 520
 • Sip. totale: 90 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: 21 Dhjetori/Rruga Kavajes
 • Kati: 4
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Fish House, Bulevardi Gjergj Fishta, Cham Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Kejsi Zajaku
 • Kejsi Zajaku
+355692040521