Qira Ambient Biznesi, Ali Demi – Kompleksi Mangalem 21, 300 euro/muaj

 • € 300
Rruga Pasho Hysa, Poligrafiku, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qira Ambient Biznesi, Ali Demi – Kompleksi Mangalem 21, 300 euro/muaj
Rruga Pasho Hysa, Poligrafiku, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • € 300

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me qira Ambient Biznesi, Ali Demi – Kompleksi Mangalem 21, 300 euro/muaj

 

• Tipologjia: Ambient openspace

• Adresa: Rruga Pasho Hysa

• Bosh

• Kati 0

• Pallat i Ri

• Cmimi 300 Euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera Ambient Biznesi, me një sipërfaqe prej 33m² dhe gjendet në katin 0 te Kompleksi ”Mangalem 21” në Ali Dem.

Ambienti i biznesit ka organizim shume të mirë. Disponon shesh-pushim ambient te gjelber perpara, i pocizionuar ne rrugen kryesore te Kompleksit. Eshte i pershtatshem per zyra të ndryshme, klinike dentare, parukeri dhe estetike, berber, market, lokal, kancelari etj.

 

Për informacione më të detajuara na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 20 Mars, 2024 në 12:23 pm Përditësuar 20 Mars, 2024 at 12:23 pm
 • ID e pronës: MRE-35966
 • Çmimi: € 300
 • Sip. totale: 33 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Ali Demi/Tregu Elektrik
 • Kati: 1
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Rruga Pasho Hysa, Poligrafiku, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
+355692040509