Qira, Ambient per Zyra, Pazari i Ri, 900 Euro

 • € 900
Rruga Tefta Tashko Koço, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1017, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qira, Ambient per Zyra, Pazari i Ri, 900 Euro

Rruga Tefta Tashko Koço, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1017, Albania
 • € 900

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Ambient per Zyra, Pazari i Ri, 900 Euro Neto

 

• Tipologjia: Ambient biznesi

• Adresa: Rruga Tefta Tashko Koco, prane Sheshit Avni Rustemi

• bosh

• Kati 2 banim

•Pallat i ri me ashensor

• 💶 900 Euro

 

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera ambient biznesi, me një sipërfaqe 142m² dhe gjendet në katin 2 banim te nje pallati te ri. Ambienti jepet bosh dhe eshte i organizuar ne 4 ambiente te bollshme te gjitha te pajisura me kondicioner.Është i pershtatshem per tipologji të ndryshme biznesi. Disponon 2 tualete.

Cmimi eshte Neto.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 30 Janar, 2024 në 11:18 am Përditësuar 31 Janar, 2024 at 1:37 pm
 • ID e pronës: MRE-28328
 • Çmimi: € 900
 • Sip. totale: 142 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Ministria e Jashtme/Pazari I Ri
 • Kati: 2
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Rruga Tefta Tashko Koço, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1017, Albania
 • Qyteti Tirane

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509