Qira Apartament 1+1+Post Parkimi+ Verand, Rezidenca Kodra E Diellit, 890Euro

 • € 890
Rruga e Zallit, Kodra e Diellit 2, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qira Apartament 1+1+Post Parkimi+ Verand, Rezidenca Kodra E Diellit, 890Euro

Rruga e Zallit, Kodra e Diellit 2, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • € 890

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 1+1+Post Parkimi+ Verand, Rezidenca Kodra E Diellit, 890Euro

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Prane British School, Rezidenca Kodra e Diellit

• I mobiluar

• Kati 2

• pallat i ri

• 💶 890 euro/muaj

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 1+1, me një sipërfaqe prej 55m² dhe gjendet në katin e 2 të një pallati te ri me ashensor ne rezidencen Kodra e Diellit. Apartamenti eshte i organizuar nga dhoma e ndenjes dhe kuzhina, 1 dhome gjumi, tualeti dhe veranda. Eshte aktualisht  ne proces mobilimi. Apartamenti eshte totalisht i investuar ku perfshin: tualet me ngrohje nga dyshemeja, grila motorike , kondicionim, elektroshtepiake te reja ,  2 TV Smart etj. Ne cmim perfshhet dhe posti i parkimit ne katin -1 qe ndodhet afer shensorit.

 

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni!

 

©MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 30 Janar, 2024 në 10:40 am Përditësuar 30 Janar, 2024 at 10:48 am
 • ID e pronës: MRE-28301
 • Çmimi: € 890
 • Sip. totale: 55 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Garazh: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Kodra e Diellit
 • Kati: 2
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga e Zallit, Kodra e Diellit 2, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Kejsi Zajaku
 • Kejsi Zajaku
Whatsapp +355692040521