Qira, Apartament 2+1+2+blk, Bulevardi i Ri – Kompleksi Avid, 550 euro

 • € 550
Rruga Jordan Misja, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qira, Apartament 2+1+2+blk, Bulevardi i Ri – Kompleksi Avid, 550 euro
Rruga Jordan Misja, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • € 550

Përshkrimi


Agjencia Morina jep me qera Apartament 2+1+2+blk, Bulevardi i Ri – Kompleksi Avid, 550 euro

 

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Bulevardi i Ri, Rruga Jordan Misja

• e mobiluar

• Kati 3

• Pallat i ri

• 💶 550 euro/muaji

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1, me një sipërfaqe prej 100m² dhe gjendet në katin 3 të një pallati te ri me 2 ashensore.

Apartamenti përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkoni. Jepet me qira totalisht i mobiluar me mobilim shume te mire.

Apartamenti ndodhet ne nje zone shume te mire e cila ka marre nje zhvillim shume te madh kohet e fundit.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

 

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 2 Prill, 2024 në 4:41 pm Përditësuar 2 Prill, 2024 at 5:10 pm
 • ID e pronës: MRE-37878
 • Çmimi: € 550
 • Sip. totale: 100 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Kati: 3
 • Ashensor: 2
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Jordan Misja, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
+355692040509