Qira, Apartament 2+1,Astir, 650 Euro

 • € 650
Rruga Nexho Konomi, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1052, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qira, Apartament 2+1,Astir, 650 Euro
Rruga Nexho Konomi, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1052, Albania
 • € 650

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 2+1, Astir, 650 Euro.

 

• Tipologjia: 2+1

• Adresa:  Rruga Nexho Konomi,Astir

• I mobiluar

• Kati 2

• Pallat I Ri

• 💶 650 Euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1, me një sipërfaqe prej 90m² dhe gjendet në katin e 2 te nje pallati te ri. Apartamenti ofrohet teresisht i mobiluar dhe organizohet nga korridori, salloni i ndenjes, ambienti i gatimit me te gjitha elektroshtepiaket dhe pajisjet e nevojshme per gatimin , 2 dhoma gjumi, tualeti me dritare.

Apartamenti  eshte i investuar totalisht dhe lihet per here te pare me qira.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

Detajet

Publikuar më 13 Mars, 2024 në 1:39 pm Përditësuar 13 Mars, 2024 at 1:39 pm
 • ID e pronës: MRE-35086
 • Çmimi: € 650
 • Sip. totale: 90 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Astir/Unaza e Re/Teodor Keko
 • Kati: 2
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Nexho Konomi, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1052, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fjorel Agolli
 • Fjorel Agolli
+355694050121