Qira Hyrje private 2+1, Qytet Studenti, 300 Euro

 • € 300
Rruga Gramoz Pashko, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qira Hyrje private 2+1, Qytet Studenti, 300 Euro
Rruga Gramoz Pashko, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • € 300

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Hyrje private 2+1, Qytet Studenti, 300 Euro

 

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Rruga Gramoz Pashko

• Pjeserisht e mobiluar

• Kati i 2

• Vile 4 kateshe

• 300 euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet hyrje private 2+1 ne katin e 2 te nje vile 4 kateshe me siperfaqe 70m². Hyrja eshte totalisht e mobiluar, ka 2 dhoma gjumi, nje sallon ndenje, ambient gatimi dhe nje tualet. Ne gjendje shume te mire.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 18 Mars, 2024 në 11:08 am Përditësuar 2 Prill, 2024 at 11:20 am
 • ID e pronës: MRE-35599
 • Çmimi: € 300
 • Sip. totale: 70 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Qyteti Studenti/Vilat Gjermane
 • Kati: 2
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Gramoz Pashko, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Qyteti Studenti/Vilat Gjermane

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
+355692040509