Qira Ambient Biznesi, Komuna e Parisit, 500 euro

 • € 500
Rruga Hasan Alla, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qira Ambient Biznesi, Komuna e Parisit, 500 euro
Rruga Hasan Alla, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
 • € 500

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera ambient biznesi, Komuna e Parisit, 500 euro

 

• Tipologjia: openspace

• Adresa: Rruga Hasan Alla, Kristal Center

• bosh

• Kati 0

• Pallat i ri

• 💶 500 Euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera ambient biznesi, me një sipërfaqe prej 25m² dhe gjendet në katin 0 te nje pallati te ri prane Kristal Center. Ambienti jepet bosh, eshte i organizuar ne ambient openspace te i pershtatshem per tipolgji te ndryshme biznesi. Disponon 1 tualet.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 18 Mars, 2024 në 10:52 am Përditësuar 19 Mars, 2024 at 10:27 am
 • ID e pronës: MRE-35583
 • Çmimi: € 500
 • Sip. totale: 25 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Komuna e Parisit
 • Kati: 1
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Rruga Hasan Alla, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
+355692040509