Shiten 2 Apartamente  1+1+Blk, Tregu Ushqimor, 158,000 Euro 

 • € 158,000
Rruga Hamdi Pepo, Ish Fusha e Druve, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1052, Albania
Shitje Oferta më e mirë

Shiten 2 Apartamente  1+1+Blk, Tregu Ushqimor, 158,000 Euro 

Rruga Hamdi Pepo, Ish Fusha e Druve, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1052, Albania
 • € 158,000

Përshkrimi

Agjencia Morina shet 2 Apartamente  1+1+Blk, Tregu Ushqimor, 158,000 Euro

 

• Tipologjia: 2 Apartamente 1+1

• Adresa: Rruga Hamdi Pepo, te Qyteti i Nxenesve prane Tregut Ushqimor

• Kati 7

•Pallat i ri

•Siperfaqe bruto 121,63m²

•Siperfaqe neto 102,86m²

💶 158,000 Euro

 

✨Informacione rreth prones:

Shitet 2 apartamente 1+1, me siperfaqe totale te dy bashke 121,63m² dhe ndodhen në katin e 7 në një pallat te ri me ashensor.

Apartamentet organizohen secili ne sallon ndenje, ambient gatimi, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon.

Pallati eshte me ndertim cilesor, i termoizoluar, me sistem kapot. Vendndodhja e pallatit eshte ne nje zone shume te mire, me shumellojshmeri sherbimesh te ofruara.

Mundesi shume e mire investimi per qiradhenie. Prona eshte totalisht e investuar dhe mund te lihet me qira 700 Euro/muaj.

 

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni!

 

©MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 27 Janar, 2024 në 11:07 am Përditësuar 27 Janar, 2024 at 11:07 am
 • ID e pronës: MRE-27917
 • Çmimi: € 158,000
 • Sip. e pronës: 102,87 m²
 • Sip. totale: 121,63 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Vasil Shanto/Pallati me Shigjeta, Yzberisht/Kombinat/Selite
 • Kati: 7
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Rruga Hamdi Pepo, Ish Fusha e Druve, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1052, Albania
 • Qyteti Tirane

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509