Shitet, Ambjent biznesi, Fresk, 52000 euro

 • € 52,000
Rruga Muhamed Deliu, Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
Shitje Oferta më e mirë
Shitet, Ambjent biznesi, Fresk, 52000 euro
Rruga Muhamed Deliu, Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • € 52,000

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA shet Ambjent biznesi ne Fresk, 52000 Euro (i negociueshem)

 • Tipologjia: ambjent biznesi (dyqan)
 • Adresa: Muhamet Deliu, Pike Referimi: Mbi fillimin e teleferikut
 • Bosh
 • Kati i rruges
 • Ne kembet e nje pallati te ri
 • Siperfaqe 35m2
 • Cmimi i Shitjes 52,000 Euro (i negociueshem)

Informacione rreth prones:

Shitet ambjent biznesi me siperfaqe prej 35m² qe gjendet në katin e 1 të pallati te ri ne Fresk. Ambjenti ka forme drejtkendore, ka hapesire teresisht te lire (pa kollona) dhe shitet bosh. Pallati ku gjendet eshte ne nje zone me zhvillim te shpejte ne dhjetevjeteshin e fundit ne Tirane. Prona disponon dokumentacion te rregullt: Kontrate Sipermarrje/ drejt procesit te Hipotekimit.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 12 Janar, 2024 në 4:13 pm Përditësuar 12 Janar, 2024 at 4:16 pm
 • ID e pronës: MRE-25591
 • Çmimi: € 52,000
 • Sip. e pronës: 35 m²
 • Sip. totale: 35 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Fresku/Linze
 • Kati: 1
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Rruga Muhamed Deliu, Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Morina 06
 • Morina 06
+355692040508