SHITET Apartament 1+1, 63.3m2, “Marga Rezidence” 115.000 €

 • € 115,000
Rruga Jordan Misja, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Prefettura di Tirana, Central Albania, 1016, Albania
Shitje Oferta më e mirë
SHITET Apartament 1+1, 63.3m2, “Marga Rezidence” 115.000 €
Rruga Jordan Misja, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Prefettura di Tirana, Central Albania, 1016, Albania
 • € 115,000

Përshkrimi

Agjencia Morina Shet  Apartament 1+1, 63.3m2, ”Marga Rezidence”

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Rruga  Jordan Misja

• E mobiluar

• Kati 10

• Pallat i ri

• Siperfaqe 63.3 m²

• Cmimi  115.000 € Euro

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera  partament 1+1, me një sipërfaqe prej 63.3 m² dhe gjendet në katin e 10, jo i fundit, pallati te ri me ashensor.  Apartamenti ka organizim shume të mirë,  ofrohet  I  mobiluar ne menyre bashkekohore dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 1 dhome gjumi, korridori dhe tualet.

Dere e Blinduar, lartesi 3m, Banjo 3X2 m,  ka sistem kapot qe nuk ndjen per luhatje temperature,  Rezistence sismike deri 10 balle. Fasade me ventilim.Materjale anti-zjarr.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© ERSI MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 13 Mars, 2024 në 10:59 am Përditësuar 13 Mars, 2024 at 1:49 pm
 • ID e pronës: MRE-34955
 • Çmimi: € 115,000
 • Sip. totale: 63.3 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Kati: 10
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Jordan Misja, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Prefettura di Tirana, Central Albania, 1016, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Ersida Sykaj
 • Ersida Sykaj
+355694010930