SHitet,  Apartament 1+1, Jordan Misja , 160.000 Euro

 • € 160,000
Bulevardi Zhan d'Ark, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Prefettura di Tirana, Central Albania, 1001, Albania
Shitje Oferta më e mirë
SHitet,  Apartament 1+1, Jordan Misja , 160.000 Euro
Bulevardi Zhan d'Ark, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Prefettura di Tirana, Central Albania, 1001, Albania
 • € 160,000

Përshkrimi

Agjensia Morina, SHitet  Apartament 1+1, 160.000 Euro

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Jordan Misja

•Boshe

• Kati 1

•160.000 Euro

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet apartament 1+1 ne katin e 1 te nje pallati te ri me siperfaqe  53 M².

Apartamenti jepet Bosh. Ne gjendje shume te mire. Zona shume e favorshme. Ka pamje nga dielli, E shtruar me parket. Mund te perdoret dhe si apartament , gjithashtu si ambjente biznesi .

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

©ERSI MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 11 Mars, 2024 në 10:42 am Përditësuar 31 Mars, 2024 at 12:00 am
 • ID e pronës: MRE-34493
 • Çmimi: € 160,000
 • Sip. totale: 53 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Rruga e Elbasanit/Ambasada USA
 • Kati: 2
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Bulevardi Zhan d'Ark, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Prefettura di Tirana, Central Albania, 1001, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Rruga e Elbasanit/Ambasada USA

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Ersida Sykaj
 • Ersida Sykaj
+355694010930