Apartament 1+1, Me Qera, prane rezidences Kodra e Diellit, 430 Euro

 • € 430
Rruga Kodra e Diellit, Selitë, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1020, Albania
Qera Oferta më e mirë
Apartament 1+1, Me Qera, prane rezidences Kodra e Diellit, 430 Euro
Rruga Kodra e Diellit, Selitë, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1020, Albania
 • € 430

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 1+1, prane zones se rezidences Kodra e Diellit  430 euro/muaj

Tipologjia 1+1

Adresa: rruga Kodra e Diellit
I mobiluar
Kati 1
Pallat i Ri me ashensor
Cmimi 430euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 1+1 , me një sipërfaqe prej 60m² dhe gjendet në katin e 1  të një pallati i ri me ashensor. Apartamenti ka organizim shume të mirë,  përbëhet nga salloni i ndenjes, nje dhome gjumi dhe  tualeti.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 11 Mars, 2024 në 10:49 am Përditësuar 11 Mars, 2024 at 10:49 am
 • ID e pronës: MRE-34498
 • Çmimi: € 430
 • Sip. totale: 60 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Kodra e Diellit
 • Kati: 1
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Rruga Kodra e Diellit, Selitë, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1020, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Samed Sykaj
 • Samed Sykaj
+355694050129