Qera, Apartament 2+1, Tek Arlis ndertim ne krah me miell Tirana 450 Euro/Muaj

 • € 450
Rruga Teodor Keko, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 2+1, Tek Arlis ndertim ne krah me miell Tirana 450 Euro/Muaj
Rruga Teodor Keko, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • € 450

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 2+1, Tek Arlis ndertim ne krah me miell Tirana 450 euro/muaj

Tipologjia 2 +1

Adresa: Rruga Teodor Keko
I mobiluar
Kati 1 banim
Pallat i Ri me ashensor
Cmimi 450 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1 , me një sipërfaqe prej 98m² dhe gjendet në katin e 1 banim të një pallati i ri me ashensor. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet I mobiluar ne menyre bashkekohore dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, nje dhoma gjumi,  tualeti dhe ballkoni.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 11 Mars, 2024 në 11:23 am Përditësuar 11 Mars, 2024 at 11:23 am
 • ID e pronës: MRE-34516
 • Çmimi: € 450
 • Sip. totale: 98 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Astir/Unaza e Re/Teodor Keko
 • Kati: 1
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Teodor Keko, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Samed Sykaj
 • Samed Sykaj
+355694050129