Shitet Apartament 1+1+Blk, Astir, 88,000 Euro.

 • € 88,000
Rruga Mikel Maruli, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
Shitje Oferta më e mirë
Shitet Apartament 1+1+Blk, Astir, 88,000 Euro.
Rruga Mikel Maruli, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • € 88,000

Përshkrimi

Agjencia Morina shet apartament 1+1+Blk, Astir, 88,000 Euro.

 

• Tipologjia: 1+1+Blk

• Adresa: Rruga Mikel Maruli

• Bosh

• Kati 7 (jo i fundit)

• Pallat i ri

• Sipërfaqe Bruto 70m²

• Sipërfaqe Neto 64m²

💶 88,000 Euro

 

✨Informacione rreth prones:

Shitet apartament 1+1+Blk, me siperfaqe 70m², ndodhet në katin e 7 në një pallat te ri me ashensor.

Apartamenti ka organizim te mire dhe perbehet nga korridori shperndares, dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit, 1 dhomë gjumi, tualeti dhe ballkoni.

Apartamenti eshte i sapo rikonstruktuar me punime shume cilesore, punime hidraulike dhe elektrike te reja, tualet inkaso, dyer dhe dritare me dopio xham.

 

Orientimi Jug-Lindje-Perendim.

 

Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

 

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni.

 

©MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 3 Mars, 2024 në 11:06 am Përditësuar 3 Mars, 2024 at 11:06 am
 • ID e pronës: MRE-33541
 • Çmimi: € 88,000
 • Sip. totale: 70 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Astir/Unaza e Re/Teodor Keko
 • Kati: 7
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Rruga Mikel Maruli, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • Qyteti Tirane

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
+355692040509