Shitet, Apartament 1+1+Blk, Rruga Dritan Hoxha KOMPLEKSI E88, 99,840 Euro

 • € 99,840
Rruga Dritan Hoxha, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1026, Albania
Shitje Oferta më e mirë

Shitet, Apartament 1+1+Blk, Rruga Dritan Hoxha KOMPLEKSI E88, 99,840 Euro

Rruga Dritan Hoxha, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1026, Albania
 • € 99,840

Përshkrimi

Shitet Apartament 1+1+blk,Rruga Dritan Hoxha KOMPLEKSI E88, 99,840 Euro

 

• Tipologjia: 1+1+blk

• Adresa: Rruga Dritan Hoxha, P. E88

• Pallat ne ndertim

• Kati 7

• Siperfaqe bruto 78m2

• 💶 99,840 Euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Shitet apartament 1+1+blk, me një sipërfaqe totale prej 78m² ne katin e 7 ne nje pallat te ri ne faze ndertimi.

Apartamenti eshte i organizuar ne sallon ndenje, ambient gatimi, 1 dhome gjumi, tualeti dhe ballkoni.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 22 Janar, 2024 në 10:59 am Përditësuar 22 Janar, 2024 at 10:59 am
 • ID e pronës: MRE-27005
 • Çmimi: € 99,840
 • Sip. totale: 78 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Viti i ndërtimit: 2023
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Rruga e Durresit/Zogu I Zi
 • Kati: 7
 • Ashensor: 2
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Rruga Dritan Hoxha, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1026, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Dejvi Hoxha
 • Dejvi Hoxha
Whatsapp +355692040258