Shitet Apartament 1+1+Blk, Rruga Elbasanit, 135,000 Euro.

 • € 135,000
Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
Shitje Oferta më e mirë
Shitet Apartament 1+1+Blk, Rruga Elbasanit, 135,000 Euro.
Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • € 135,000

Përshkrimi

Agjencia Morina shet apartament 1+1+Blk, Rruga Elbasanit, 135,000 Euro.

 

• Tipologjia: 1+1+Blk

• Adresa: Rruga e Elbasanit

• Bosh

• Kati 5 (jo i fundit)

• Pallat i ri me ashensor

• Sipërfaqe Bruto 70m²

💶 135,000 Euro

 

✨Informacione rreth prones:

Shitet apartament 1+1+Blk, me siperfaqe 70m², ndodhet në katin e 5 në një pallat te ri me ashensor.

Apartamenti ka organizim te mire dhe perbehet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 1 dhomë gjumi, tualeti dhe ballkoni.

Apartamenti eshte i sapo rikonstruktuar me punime shume cilesore, punime hidraulike dhe elektrike te reja, tualet inkaso, dyer dhe dritare me dopio xham.

 

Orientimi Jug-Perendim.

 

Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

 

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni.

 

 

©MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 4 Mars, 2024 në 9:41 am Përditësuar 5 Mars, 2024 at 1:08 pm
 • ID e pronës: MRE-33588
 • Çmimi: € 135,000
 • Sip. totale: 70 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Rruga e Elbasanit/Ambasada USA
 • Kati: 5
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • Qyteti Tirane

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
+355692040509