Shitet Apartament 2+1, Bulevardi i Ri , 245.000 Euro i diskutueshem.

 • € 245,000
The New Boulevard, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
Shitje Oferta më e mirë
Shitet Apartament 2+1, Bulevardi i Ri , 245.000 Euro i diskutueshem.
The New Boulevard, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • € 245,000

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare Morina shet apartament 2+1, Bulevardi i Ri, 245.000 euro.

 

 

• Tipologjia: 2+1

 

• Adresa: Bulevardi i Ri , kompleski usluga

 

• Kati 9

 

• Pallat i ri

 

• Sipërfaqja120m²

 

💶 245.000 Euro

 

 

 

✨Informacione rreth prones:

 

Shitet apartament 2+1, me siperfaqe 120m² dhe ndodhet në katin e 9 në një pallati te ri.

 

Apartamenti ka organizim shume te mire dhe perbehet nga 2 dhoma gjumi, dhoma e ndjenjes, ambieni i gatimit, 1 tualet dhe ballkoni. Te gjitha ambjentet jane te ndricuara me drite natyrale. I orientuar Lindje-Jug-Perendimi. Disponon dokumentacion te rregullt pronesie.

 

Vendndodhja e pallatit eshte ne nje zone banimi me sherbime te shumellojshme.

 

 

 

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni!

 

 

 

©MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 28 Nëntor, 2023 në 6:33 pm Përditësuar 28 Nëntor, 2023 at 6:33 pm
 • ID e pronës: MRE-21656
 • Çmimi: € 245,000
 • Sip. totale: 120 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Adresa The New Boulevard, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • Qyteti Tirane

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
MORINA 1
 • MORINA 1
+355694050127