SHITET Apartament 2+1+2 + veranda tek Kopshti Botanik 159000 Euro OKAZION

 • € 159,000
Botanical Garden of Tirana, John Kennedy Street, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
Shitje Okazion
SHITET Apartament 2+1+2 + veranda tek Kopshti Botanik 159000 Euro OKAZION
Botanical Garden of Tirana, John Kennedy Street, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • € 159,000

Përshkrimi

Agjencia Morina shet APARTAMENT 2+1+2wc  veranda 90m2 , te Kopshti Botanik,
• Tipologjia: 2+1+2 dhe veranda
• Adresa: te Kopshti Botanik, prane xhamise se selites.
• I mobiluar plotesisht
• Kati 1 me ashensor
• Pallat i ri
• Garazh Kati 1
💶 159000 Euro
✨Informacione rreth prones:
Shitet apartament 2+1+2 me siperfaqe 114m², ndodhet në katin e 1 në një pallat te ri me ashensor.
Apartamenti ka organizim shumë te mire, shitet i mobiluar teresisht si ne foto dhe perbehet nga 2 dhoma gjumi, dhoma e ndjenjes, ambieni i gatimit, 2 tualeti,  veranda me pamje mbeselenese.
Apartamenti ka punime te reja, eshte i shtruar, me kuzhine te kompletuar, i pajisur me kondicioner, me sistem kapot dhe tarrace te termoizoluar.
Vendndodhja e pallatit eshte tek  kopshti botanik,prane xhamise se selites, ne nje zone banimi shume te mire me shumellojshmeri sherbimesh.
Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni!

Detajet

Publikuar më 30 Nëntor, 2023 në 1:21 pm Përditësuar 30 Nëntor, 2023 at 1:22 pm
 • ID e pronës: MRE-21791
 • Çmimi: € 159,000
 • Sip. e pronës: 114 m²
 • Sip. totale: 204 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Liqeni I Thate/Kopshti Botanik
 • Adresa Botanical Garden of Tirana, John Kennedy Street, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • Qyteti Farke

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Morina 02
 • Morina 02
+355694050135