Shitet Apartament 2+1, Stadiumi Air Albania, 458,500 Euro. I Diskutueshem.

 • € 458,500
Rruga Faik Konica, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 2391, Albania
Shitje Oferta më e mirë
Shitet Apartament 2+1, Stadiumi Air Albania, 458,500 Euro. I Diskutueshem.
Rruga Faik Konica, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 2391, Albania
 • € 458,500

Përshkrimi

Agjencia Morina shet apartament 2+1, Rruga Faik Konica, 458,500 Euro

 

• Tipologjia: 2+1

• Adresa:  Rruga Faik Konica ,Juvenilja

• Kati 2 banim

• Pallat i ri

💶 458.500 Euro

 

 

✨Informacione rreth prones:

Shitet apartament 2+1+Bllk, me siperfaqe 131 m², ndodhet në katin e 2 në një pallati te ri  prane  Juvenilja Castle. Pallati eshte ne faze ndertimi. Apartamenti ka organizim shumë te mire dhe perbehet salloni ndenjes, ambienti gatimit ,2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballko. Eshte i pozicionuar ne nje nder zonat me te mira ne Tirane prane liqenit artificial dhe prane stadiumit Air Albania, me te gjitha facilitetet e nevojshme afer dhe me distance perfekte me qendren. Pallati eshte ne proces ndertimi  ne fazen e fasades se ventiluar.

Apartamenti  disponon Garazh me cmim ekstra 50,000 euro.

 

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni.

 

©MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 20 Dhjetor, 2023 në 2:25 pm Përditësuar 20 Dhjetor, 2023 at 2:26 pm
 • ID e pronës: MRE-23641
 • Çmimi: € 458,500
 • Sip. totale: 131 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
 • Kati: 2
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Rruga Faik Konica, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 2391, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
MORINA 1
 • MORINA 1
+355694050127