Apartament 1+1, Me Qera, te Square 21, 750 Euro/Muaj

 • € 750
21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
Qera Oferta më e mirë
Apartament 1+1, Me Qera, te Square 21, 750 Euro/Muaj
21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • € 750

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 1+1, 21 Dhjetori, 750  euro/muaj

 

Tipologjia 1+1

Adresa: 21 Dhjetori

I mobiluar

Kati 8

Pallat i Ri

Cmimi 750 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartamen 1+1, me një sipërfaqe prej 75m² dhe gjendet në katin e 8 të një pallati te Ri. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet I mobiluar ne menyre bashkekohore me mobilim te ri dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 1 dhoma gjumi, korridori, tualeti dhe ballkoni.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 20 Dhjetor, 2023 në 11:33 am Përditësuar 20 Dhjetor, 2023 at 11:33 am
 • ID e pronës: MRE-23591
 • Çmimi: € 750
 • Sip. totale: 75 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: 21 Dhjetori/Rruga Kavajes
 • Kati: 8
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
MORINA 1
 • MORINA 1
+355694050127