Shitet Apartament 2+1+2+Blk, Kinostudio, 173,400 Euro i diskutueshem

 • € 173,400
Rruga Xhanfize Keko, Kinostudio, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
Shitje Oferta më e mirë

Shitet Apartament 2+1+2+Blk, Kinostudio, 173,400 Euro i diskutueshem

Rruga Xhanfize Keko, Kinostudio, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • € 173,400

Përshkrimi

Agjencia Morina shet apartament 2+1+2+Blk, Kinostudio, 173,400 Euro i diskutueshem

 

• Tipologjia: 2+1+blk

• Adresa: Rruga Xhanfize Keko

• Kati 1 banim

• Pallat i ri 2024

• Sipërfaqe Bruto 102m²

• Siperfaqe Neto 91,2m²

💶 173,400 Euro

 

✨Informacione rreth prones:

Shitet apartament 2+1+Blk, me siperfaqe 102m², ndodhet në katin e 2 të një pallati të ri te sapoperfunduar ne 2024.

Apartamenti ka organizim shumë te mire dhe perbehet nga salloni ndenjes, ambienti gatimit, 2 dhoma gjumi, korridori, 2 tualete dhe ballkoni.

Apartamenti shitet bosh. Eshte i pozicionuar ne nje zone shume te mire me te gjitha facilitetet e nevojshme afer.

 

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni.

 

©MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 5 Shkurt, 2024 në 1:44 pm Përditësuar 5 Shkurt, 2024 at 1:44 pm
 • ID e pronës: MRE-29349
 • Çmimi: € 173,400
 • Sip. e pronës: 91,2 m²
 • Sip. totale: 102 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Viti i ndërtimit: 2024
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio
 • Kati: 1
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Rruga Xhanfize Keko, Kinostudio, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509