Shitet Apartament 2+1+blk, Perballe Maternitetit te Ri, 93000 Euro

 • € 93,000
Rruga Odhise Grillo, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
Shitje Oferta më e mirë

Shitet Apartament 2+1+blk, Perballe Maternitetit te Ri, 93000 Euro

Rruga Odhise Grillo, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • € 93,000

Përshkrimi

Agjensia Morina Shet Apartament 2+1+blk, Materniteti i Ri, 93000 Euro

 

• Tipologjia: 2+1+blk

• Adresa: Rruga Odhise Grillo

• Pjeserisht i Mobiluar

• Kati 5

• Pallat Ekzistues

• Sipërfaqe 70m²

• 93000 Euro

 

✨Informacione rreth prones:

Shitet Apartament 2+1 me siperfaqe prej 70m², i cili ndodhet ne katin e 5 te nje pallati 5 katesh ndertim ekzistues me tulle te bardhe.

Apartamenti eshte i organizuar ne sallon ndenje, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, tualeti me dritare dhe ballkoni. Shitet pjeserisht i mobiluar.

Ndodhet ne nje zone shume te mire, me te gjitha facilitetet e nevojshme.

Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Per informacione me te detajuara na kontaktoni.

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 26 Janar, 2024 në 10:51 am Përditësuar 26 Janar, 2024 at 11:34 am
 • ID e pronës: MRE-27763
 • Çmimi: € 93,000
 • Sip. totale: 70 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Lumi Lana/Bulevard, Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio
 • Kati: 5
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Rruga Odhise Grillo, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509