Qera, Ambient Biznesi tek Delijorgji, 400 euro/muaj

 • € 400
Rruga Stavri Themeli, Kompleksi Delijorgji, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1064, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera, Ambient Biznesi tek Delijorgji, 400 euro/muaj

Rruga Stavri Themeli, Kompleksi Delijorgji, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1064, Albania
 • € 400

Përshkrimi

PERSHKRIMI:

Agjencia Imobiliare MORINA jep me ambinet biznesi, 400 euro /muaj

 • Tipologjia: Salle
 • Adresa: Rruga Stavri Themeli  Pike Referimi: Delijorgji
 • Bosh
 • Kati 1
 • Godine private
 • Cmimi 400 euro/muaj

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera ambinet biznesi (sallon, magazine) me një sipërfaqe prej 100 m² qe eshte bosh dhe qe gjendet ne katin e pare te nje shtepie private. Mund te perdoret per biznes te cdeo lloji.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 26 Janar, 2024 në 1:27 pm Përditësuar 26 Janar, 2024 at 1:29 pm
 • ID e pronës: MRE-27876
 • Çmimi: € 400
 • Sip. e pronës: 100 m²
 • Sip. totale: 100 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: 21 Dhjetori/Rruga Kavajes
 • Kati: 1
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Rruga Stavri Themeli, Kompleksi Delijorgji, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1064, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artan Muderizi
 • Artan Muderizi
Whatsapp +355692040508