Qera, Apartament 2+1+Verande, Spitali Amerikan II, 550 euro

 • € 550
Rruga Selaudin Zorba, Allias, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera, Apartament 2+1+Verande, Spitali Amerikan II, 550 euro

Rruga Selaudin Zorba, Allias, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • € 550

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare Morina jep me Qera, Apartament 2+1+Verande, Spitali Amerikan II, 550 euro

 

• Tipologjia: 2+1+verande

• Adresa: Rruga Selaudin Zorba, prane QSUT

• Kati 4

• Vile Private

• 550 euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Agjencia Imobiliare Morina Jep me qera apartament 2+1+verande me nje siperfaqe totale prej 130m².

Apartamenti gjendet ne katin e 4 te nje Vile Private ne Rrugen Selaudin Zorba prane Spitalit Amerikan 2.

Apartamenti ofrohet i mobiluar me te gjitha kushtet dhe eshte i organizuar ne sallonin e ndenjes, ambientin e gatimit, 2 dhoma gjumi, korridori, veranda dhe tualeti.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 25 Janar, 2024 në 5:59 pm Përditësuar 25 Janar, 2024 at 5:59 pm
 • ID e pronës: MRE-27735
 • Çmimi: € 550
 • Sip. totale: 130 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio
 • Kati: 4
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Selaudin Zorba, Allias, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • Qyteti Tirane

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509