Shitet, Apartament 2+1+Blk, Rruga Dritan Hoxha KOMPLEKSI AURA, 119,040 Euro

 • € 119,040
Rruga Dritan Hoxha, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1026, Albania
Shitje Oferta më e mirë

Shitet, Apartament 2+1+Blk, Rruga Dritan Hoxha KOMPLEKSI AURA, 119,040 Euro

Rruga Dritan Hoxha, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1026, Albania
 • € 119,040

Përshkrimi

Shitet Apartament 1+1+blk,Rruga Dritan Hoxha KOMPLEKSI AURA, 119,040 Euro

 

• Tipologjia: 1+1+blk

• Adresa: Rruga Dritan Hoxha, KOMPLEKSI AURA

• Pallat ne ndertim

• Kati 5

• Siperfaqe bruto 93m2

• 💶 119,040 Euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Shitet apartament 1+1+blk, me një sipërfaqe totale prej 78m² ne katin e 7 ne nje pallat te ri ne faze ndertimi.

Apartamenti eshte i organizuar ne sallon ndenje, ambient gatimi, 1 dhome gjumi, tualeti dhe ballkoni.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 22 Janar, 2024 në 11:03 am Përditësuar 22 Janar, 2024 at 11:03 am
 • ID e pronës: MRE-27008
 • Çmimi: € 119,040
 • Sip. totale: 93 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Rruga e Durresit/Zogu I Zi
 • Kati: 5
 • Ashensor: 2
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Rruga Dritan Hoxha, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1026, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Dejvi Hoxha
 • Dejvi Hoxha
Whatsapp +355692040258