Ambient Biznesi Me Qira, Brryli, 500 Euro

 • € 500
Materniteti i Ri, Bulevardi Zhan d'Ark, Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
Qera Oferta më e mirë
Ambient Biznesi Me Qira, Brryli, 500 Euro
Materniteti i Ri, Bulevardi Zhan d'Ark, Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • € 500

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera ambient biznes, prane zones se brrylit, 500 euro

• Tipologjia: openspace

• Adresa: Brryli

• bosh

• Kati 2

• Pallat ekzistues

• 💶 500 Euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera ambient biznesi, me një sipërfaqe 84m² dhe gjendet në katin 2. Ambienti jepet bosh, eshte i organizuar ne ambient openspace te shfrytezueshme per tipologji të ndryshme biznesi. Disponon 1 tualet.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 8 Janar, 2024 në 10:25 am Përditësuar 5 Shkurt, 2024 at 3:32 pm
 • ID e pronës: MRE-24818
 • Çmimi: € 500
 • Sip. totale: 84 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Brryli/Rruga Bardhyl
 • Kati: 2
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Materniteti i Ri, Bulevardi Zhan d'Ark, Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Rediol Kumaraku
 • Rediol Kumaraku
+355694050134