Apartament 1+1, Laprake, 300 Euro

 • € 300
Rruga Pandi Dardha, Blloku Gintash, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
Qera Oferta më e mirë
Apartament 1+1, Laprake, 300 Euro
Rruga Pandi Dardha, Blloku Gintash, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • € 300

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Apartament 1+1, Laprake, 300 Euro

 

* Tipologjia: 1+1

* Adresa: Rruga Pandi Dardha

* E mobiluar

* Kati 4

* Vile Private

•300 euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet apartament 1+1 me siperfaqe 65m² ne katin e 4 te nje vile private. Apartamenti eshte i organizuar nga 1 dhome gjumi,salloni i ndenjes, kuzhina dhe nje tualet. Apartamenti jepet totalisht i mobiluar. Ne gjendje shume te mire.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 2 Maj, 2024 në 11:00 am Përditësuar 7 Maj, 2024 at 11:17 am
 • ID e pronës: MRE-45058
 • Çmimi: € 300
 • Sip. totale: 65 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Laprake
 • Kati: 4
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Pandi Dardha, Blloku Gintash, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Laprake

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Armendi Cibuku
 • Armendi Cibuku
+355694050127