Apartament 2+1+blk me qira, Bllok, 900 Euro

 • € 900
Rruga Nikolla Tupe, Libri Universitar, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
Qera Oferta më e mirë

Apartament 2+1+blk me qira, Bllok, 900 Euro

Rruga Nikolla Tupe, Libri Universitar, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
 • € 900

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 2+1+blk, Blloku, 900 Euro

 

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Rruga Nikolla Tupe

• I mobiluar

• Kati 4

• Pallat ekzistues

• 💶 900 Euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1, me një sipërfaqe 117m² dhe gjendet në katin e 4 te nje pallati ekzistues.

Apartamenti ofrohet i mobiluar tërësisht dhe organizohet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi dhe tualeti.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 17 Tetor, 2023 at 1:57 pm
 • ID e pronës: MRE-18584
 • Çmimi: € 900
 • Sip. totale: 117 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
 • Adresa Rruga Nikolla Tupe, Libri Universitar, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
 • Qyteti tirana

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509