Apartament Me Qera 1+1, Xhamllik, 400 Euro

 • € 400
Hoxha Tahsim, Rruga Bargjinët, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001, Albania
Qera Oferta më e mirë
Apartament Me Qera 1+1, Xhamllik, 400 Euro
Hoxha Tahsim, Rruga Bargjinët, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001, Albania
 • € 400

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 1+1 Xhamllik, 400 euro

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Rruga Hoxha Tahsim

• e mobiluar

• Kati 6 pa ashensor

•  400 euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet apartament 1+1 ne katin e 6 te nje pallati me siperfaqe 60 m² ne.Ambienti eshte i organizuar nga dhoma e gjumit, kuzhina dhe dhoma e ndenjes nje tualet dhe 1 ballkon.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 28 Shkurt, 2024 në 3:15 pm Përditësuar 28 Shkurt, 2024 at 3:15 pm
 • ID e pronës: MRE-33048
 • Çmimi: € 400
 • Sip. totale: 60 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio
 • Kati: 6
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Hoxha Tahsim, Rruga Bargjinët, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Samed Sykaj
 • Samed Sykaj
+355694050129