Apartament me qera Astir 2+1+2

 • € 400
Rruga Loni Ligori, Astir, Kashar, Tirana, Prefettura di Tirana, Central Albania, 1051, Albania
Qera Oferta më e mirë
Apartament me qera Astir 2+1+2
Rruga Loni Ligori, Astir, Kashar, Tirana, Prefettura di Tirana, Central Albania, 1051, Albania
 • € 400

Përshkrimi

Agjensi Morina jep me qera Apartament 2+1+2, 400€

• Tipologjia: 2+1+2

• Adresa: Loni Ligori

• Vetem Kundrabufe, elektroshpiake,furra, pianura etj

• Kati 2

•Pallat i ri

• 400 euro / muaj

 

✨Informacione rreth prones:

Jepet me qira apartament 2+1+2   katin e 2 te nje pallati  ne Yzberisht .Apartamenti eshte i organizuar nga  dhoma e gjumit, kuzhina dhe ambjenti i ndenjes dhe 2 tualet2 .   Ndodhet ne nje zone shume te mire, afer me te gjitha facilitetet e nevojshme.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 19 Shkurt, 2024 në 1:57 pm Përditësuar 19 Shkurt, 2024 at 2:52 pm
 • ID e pronës: MRE-31388
 • Çmimi: € 400
 • Sip. totale: 85 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Astir/Unaza e Re/Teodor Keko
 • Kati: 2
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: Pjeserisht e mobiluar
 • Adresa Rruga Loni Ligori, Astir, Kashar, Tirana, Prefettura di Tirana, Central Albania, 1051, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Ersida Sykaj
 • Ersida Sykaj
+355694010930