Shitet Apartament 2+1 Tek Frosina Plaku, te 21 Dhjetori. 243.000 Euro

 • € 243,000
Rruga Frosina Plaku, Kompleksi Delijorgji, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Prefettura di Tirana, Central Albania, 1026, Albania
Shitje Oferta më e mirë
Shitet Apartament 2+1 Tek Frosina Plaku, te 21 Dhjetori. 243.000 Euro
Rruga Frosina Plaku, Kompleksi Delijorgji, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Prefettura di Tirana, Central Albania, 1026, Albania
 • € 243,000

Përshkrimi

Agjencia Morina shet Apartament,  tek 21 Dhjetori,  243.000 Euro

 

• Tipologjia: Apartament

• Adresa: Rr. Frosina Plaku, te 21 Dhjetori.

• Kati 2

• Siperfaqe Neto 📏98.8  m2

•Siperfaqe Bruto 📏105.3  m2

💶 243.000 Euro

 

✨Informacione rreth prones:

Shitet Apartament 2+1 në Rr. Frosina Plaku, te 21 Dhjetori.

•🏢Objekti eshtë i vitit 2023, i sapo perfunduar me fasadë të ventiluar, projektuar nga Atelie 4.

• Zona kur ndodhet Apartamenti është një nder zonat më të kërkuara për banim, por jo vetem, pasi është zonë me aktivitet të madh ekonomik dhe social. Me të gjitha fasilitetet e nevojshme për një jetes sa më komode dhe të qete.

• Apartamenti ka një hapsirë prej 📏105.3 m2 bruto, 98.8m2 neto. Organizohet në ambjentin e ndenjës dhe kuzhinë , dy dhoma gjumi, dy tualete, një depo, dhe një ballkon.

✔•Apartamenti ndodhet në katin e 2të banim të pallatit dhe ka orientimi Jug/Lindje.

🖌•Apartamenti ka nje investim fillestarë në tualet,parket, ndriçim dhe korniza për të ju dhëne një projekt ide për arredimin e mëvonshëm të Apartamentit.
Zgjedhje fantastike për të jetuar ose për investim.

💶Çmimi i Apartamentit. 243.000 Euro

 

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni.

 

© ERSI MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 19 Shkurt, 2024 në 3:48 pm Përditësuar 19 Shkurt, 2024 at 3:51 pm
 • ID e pronës: MRE-31494
 • Çmimi: € 243,000
 • Sip. e pronës: 98.8 m²
 • Sip. totale: 105.3 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Viti i ndërtimit: 2023
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: 21 Dhjetori/Rruga Kavajes
 • Kati: 2
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Rruga Frosina Plaku, Kompleksi Delijorgji, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Prefettura di Tirana, Central Albania, 1026, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Ersida Sykaj
 • Ersida Sykaj
+355694010930