Qera, Apartament 1+1, Selite , 350 Euro/Muaj

 • € 350
Rruga Isuf Elezi, Selitë, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1020, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 1+1, Selite , 350 Euro/Muaj
Rruga Isuf Elezi, Selitë, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1020, Albania
 • € 350

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 1+1, Selite ,Prane Shkolles Marlin Baletit, 350 Euro

 

Tipologjia 1+1

Adresa: Selite ,Prane Shkolles Marlin Baletit,

BOSH

Kati 3

Pallat i Ri

Cmimi 350 Euro/muaj

Informacion mbi Pronën:

 

Jepet me qera apartament 1+1, me një sipërfaqe prej 70m² dhe gjendet në katin e 3 të një pallati te ri. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet i pa mobiluar  dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 1 dhome gjumi, korridori, tualeti.

 

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

 

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 19 Shkurt, 2024 në 1:54 pm Përditësuar 19 Shkurt, 2024 at 1:54 pm
 • ID e pronës: MRE-31371
 • Çmimi: € 350
 • Sip. totale: 70 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Yzberisht/Kombinat/Selite
 • Kati: 3
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Rruga Isuf Elezi, Selitë, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1020, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fjorel Agolli
 • Fjorel Agolli
+355694050121