Shitet Apartament 1+1 pranë Qendrës. 178.000 Euro

 • € 178,000
Rruga Mahmut Fortuzi, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Prefettura di Tirana, Central Albania, 1018, Albania
Shitje Oferta më e mirë
Shitet Apartament 1+1 pranë Qendrës. 178.000 Euro
Rruga Mahmut Fortuzi, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Prefettura di Tirana, Central Albania, 1018, Albania
 • € 178,000

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA shet Apartament 1+ 1, Rr. e Barrikadave,  178.000 Euro.

 

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Rruga Barrikadave

• Kati 2 banim

• Siperfaqe Neto 56.4m²

•Siperfaqe Bruto 64.2m²

💶 178.000 Euro

 

✨Informacione rreth prones:

•Apartamenti ndodhet ne 📍Rr.Barrikadave përballë shkollës Lidhja Prizrenit.🏢Objekti eshtë i vitit 2023, i sapo perfunduar me fasadë të ventiluar, me dy ashensorë dhe me 3 kate parkim nën tokë.

• Zona kur ndodhet Apartamenti është një nder zonat më qendrore me aktivitet te lartë ekonomik , infrastrukturorë, politik, social dhe kulturor. Me te gjitha fasilitetet e nevojshme për një jetes sa më komode dhe të qete.

• Apartamenti ka një hapsirë prej 📏64. 2 m2. Organizohet në ambjentin e ndenjës ,kuzhina e vecuar me aneks , dhomë gjumi, tualet dhe ballkon.

✔•Apartamenti ndodhet në katin e 2 të pallatit dhe ka orientimi Jug/Lindje.

🖌•Apartamenti ka nje investim fillestarë në tualet,parket, ndriçim dhe korniza për të ju dhëne një projekt ide për arredimin e mëvonshëm të Apartamentit.
Zgjedhje fantastike për të jetuar ose për investim.

Çmimi i Apartamentit. 178.000 Euro

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni.

 

© ERSI MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 19 Shkurt, 2024 në 12:08 pm Përditësuar 19 Shkurt, 2024 at 3:54 pm
 • ID e pronës: MRE-31317
 • Çmimi: € 178,000
 • Sip. e pronës: 56.4 m²
 • Sip. totale: 64.2 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Ministria e Jashtme/Pazari I Ri
 • Kati: 2
 • Ashensor: 2
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Rruga Mahmut Fortuzi, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Prefettura di Tirana, Central Albania, 1018, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Ersida Sykaj
 • Ersida Sykaj
+355694010930