Hyrje Private 2+1+blk+Vendparkim, 21 Dhjetori, 700 Euro

 • € 700
Rruga Artan Lenja, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1026, Albania
Qera Oferta më e mirë
Hyrje Private 2+1+blk+Vendparkim, 21 Dhjetori, 700 Euro
Rruga Artan Lenja, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1026, Albania
 • € 700

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Hyrje Private 2+1+blk+Vendparkim, 21 Dhjetori, 700 Euro

 

• Tipologjia: 2+1+blk

• Adresa: Rruga Artan Lenja

•E mobiluar

• Kati 3

• Vile

• 700 euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera hyrje 2+1, me siperfaqe 100m² e cila ndodhet ne katin e 3 te nje vile private prane Inxhinierise se Ndertimit.

Hyrja eshte e organizuar ne sallonin ndenjes, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, nje tualet, ballkoni dhe veranda.

Apartamenti jepet i mobiluar me te gjitha kushtet e nevojshme. Ka nje vend parkimi te garantuar.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

©MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 22 Mars, 2024 në 12:17 pm Përditësuar 22 Mars, 2024 at 12:17 pm
 • ID e pronës: MRE-36367
 • Çmimi: € 700
 • Sip. totale: 100 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: 21 Dhjetori/Rruga Kavajes
 • Kati: 3
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Artan Lenja, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1026, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
+355692040509