Shitet Vile 3 kateshe, Shkoze, 300,000 Euro

 • € 300,000
Rruga Ali Shefqeti, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
Shitje Oferta më e mirë
Shitet Vile 3 kateshe, Shkoze, 300,000 Euro
Rruga Ali Shefqeti, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • € 300,000

Përshkrimi

Agjencia Morina shet Vile 3 kateshe, Shkoze, 300,000 Euro

 

• Tipologjia: 2 Kateshe

• Adresa: Shkoze

• E mobiluar pjeserisht

• Vile private

• Siperfaqe ndertimi 287m²

• Siperfaqe trualli 140m²

• Siperfaqe totale 427m²

• 💶 300,000 euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Shitet vile private 3 kateshe, me një sipërfaqe totale ndertimi 287m² dhe gjendet ne nje zone shume te qete ne nje zone shume te mire te Shkozes. Vila organizohet shumë mirë dhe është e mobiluar pjeserisht.

 

Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor per truallin dhe vilen.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 22 Mars, 2024 në 1:05 pm Përditësuar 22 Mars, 2024 at 1:05 pm
 • ID e pronës: MRE-36380
 • Çmimi: € 300,000
 • Sip. e pronës: 287 m²
 • Sip. totale: 427 m²
 • Dhoma gjumi: 5
 • Banjo: 3
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Ali Demi/Tregu Elektrik
 • Kati: 3
 • Mobilimi: Pjeserisht e mobiluar
 • Adresa Rruga Ali Shefqeti, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
+355692040509