Hyrje Private Me Qera 2+1, Astir , 400 Euro

 • € 400
Nela 5, Rruga Sokrat Miho, Astir, Lagjja e Re (Mëzez), Mëzez, Kashar, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria Qendrore, 1051, Shqipëria
Qera Oferta më e mirë
Hyrje Private Me Qera 2+1, Astir , 400 Euro
Nela 5, Rruga Sokrat Miho, Astir, Lagjja e Re (Mëzez), Mëzez, Kashar, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria Qendrore, 1051, Shqipëria
 • € 400

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Hyrje private, Astir, 400 euro

 

• Tipologjia: 2+1

 

• Adresa: Astir Pikë Referimi: mbrapa Nela 5

 

• i mobiluar

 

• Kati 2

 

• 400 euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

 

Jepet hyrje private 2+1 ne katin e 2 te nje hyrje private.Ambienti eshte i organizuar nga dy dhoma gjumi, kuzhina dhe dhoma e ndenjes, nje tualet dhe 2 ballkone. Eshte e mobiluar me arredim bashkekohor me kushte shume te mira.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

©ERION MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 29 Mars, 2024 në 1:01 pm Përditësuar 29 Mars, 2024 at 1:01 pm
 • ID e pronës: MRE-37464
 • Çmimi: € 400
 • Sip. totale: 95 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 190
 • Lloji i pronës: Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Astir/Unaza e Re/Teodor Keko
 • Kati: 2
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Nela 5, Rruga Sokrat Miho, Astir, Lagjja e Re (Mëzez), Mëzez, Kashar, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria Qendrore, 1051, Shqipëria
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Erjon Mustafaraj
 • Erjon Mustafaraj
+355694010934