Qera, Ambient Biznesi, Kodra e Diellit, 300 Euro.

 • € 300
Rruga Kodra e Diellit, Selitë, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1020, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera, Ambient Biznesi, Kodra e Diellit, 300 Euro.

Rruga Kodra e Diellit, Selitë, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1020, Albania
 • € 300

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Ambient Biznesi,Kodra e Diellit, 300 euro

• Tipologjia: Ambient biznesi

• Adresa: Kodra e Diellit

• Kati 1

• 300 Euro

✨Informacion mbi pronen:

Jepet me qira ambient biznesi me siperfaqe 45m² i organizuar ne nje hapesire te bollshme.  Ambienti eshte i pershtatshem per zyra, klinik dentare, parukeri etj. Ambjenti disponon 1 tualete dhe gjendet ne katin e 1.

 

Për informacione të mëtejshme mos nguroni të na kontaktoni.

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 16 Janar, 2024 në 1:24 pm Përditësuar 16 Janar, 2024 at 2:07 pm
 • ID e pronës: MRE-25973
 • Çmimi: € 300
 • Sip. totale: 45 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Kodra e Diellit
 • Kati: 1
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Rruga Kodra e Diellit, Selitë, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1020, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fjorel Agolli
 • Fjorel Agolli
Whatsapp +355694050121