Qera, Apartament 1+1, Rr. E Elbasanit, 400 Euro/Muaj

 • € 400
Vilat Amerikane, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria Qendrore, Shqipëria
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 1+1, Rr. E Elbasanit, 400 Euro/Muaj
Vilat Amerikane, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria Qendrore, Shqipëria
 • € 400

Përshkrimi

Agjensia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 1+1, Rr. E Elbasanit, 400 Euro/muaj

 

 

 

Tipologjia 1+1

 

Adresa: Rruga e Elbasanit Pike Referimi: Shkolla Victor Hygo

 

I mobiluar

 

Kati 1

 

Vile Private

 

Cmimi 400 euro/muaj

 

 

 

 

 

Informacion mbi Pronën:

 

 

 

Jepet me qera hyrje private me një sipërfaqe prej 81M2 dhe gjendet në katin e 1 të një shtepie private. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet i mobiluar ne menyre bashkëkohore dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 1 dhome gjumi , korridori dhe tualeti. Hyrje private dhe parkim personal.

 

Për informacione më të detajuara na kontaktoni!

Detajet

Publikuar më 19 Mars, 2024 në 6:07 pm Përditësuar 19 Mars, 2024 at 6:07 pm
 • ID e pronës: MRE-35902
 • Çmimi: € 400
 • Sip. totale: 81 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Rruga e Elbasanit/Ambasada USA
 • Kati: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Vilat Amerikane, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria Qendrore, Shqipëria
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Erjon Mustafaraj
 • Erjon Mustafaraj
+355694010934