Qera, Apartament 1+1, Rruga Ali Demi, 35000 leke/muaj  

 • € 350
Rruga Ali Demi, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 1+1, Rruga Ali Demi, 35000 leke/muaj  
Rruga Ali Demi, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • € 350

Përshkrimi


PERSHKRIMI:

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 1 1, Ali Demi, 35.000 leke/muaj

 • Tipologjia 1+ 1 + Bllk
 • Adresa: Rruga Ali Demi Pike Referimi: ish Fusha e Sportit
 • Pjeserisht I mobiluar
 • Kati 5
 • Pallat ekzistues
 • Cmimi 35000 leke/muaj

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 1+ 1, me një sipërfaqe prej 53m² qe gjendet në katin e 5 të një pallati ekzistues. Apartamenti ka organizim të mirë, ofrohet pjeserisht i mobiluar (mungon frigoriferi dhe lavatricja) dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 1 dhome gjumi, korridori, një ballkon i mbyllur me xhama dhe tualeti.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

           

Detajet

Publikuar më 19 Janar, 2024 në 11:41 am Përditësuar 5 Shkurt, 2024 at 10:24 am
 • ID e pronës: MRE-26548
 • Çmimi: € 350
 • Sip. e pronës: 53 m²
 • Sip. totale: 53 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Ali Demi/Tregu Elektrik
 • Kati: 5
 • Mobilimi: Pjeserisht e mobiluar
 • Adresa Rruga Ali Demi, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artan Muderizi
 • Artan Muderizi
+355692040508