Qera, Apartament 1+1, Stadiumi Dinamo, 580 Euro/Muaj

 • € 580
Stadiumi Dinamo, Rruga Sulejman Delvina, Shushica, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 0001, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 1+1, Stadiumi Dinamo, 580 Euro/Muaj
Stadiumi Dinamo, Rruga Sulejman Delvina, Shushica, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 0001, Albania
 • € 580

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 1+1, Stadiumi Dinamo, 580 euro/muaj

 

Tipologjia 1+1

Adresa: Stadiumi Dinamo

I mobiluar

Kati 1

Pallat Egzistues

 

Cmimi 580 euro/muaj

 

 

 

Informacion mbi Pronën:

 

Jepet me qera apartamen 1+1, me një sipërfaqe prej 65m² dhe gjendet në katin e 1 të një pallati egzistues. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet I mobiluar ne menyre bashkekohore dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 1 dhome gjumi, korridori, tualeti dhe ballkoni.

 

Për informacione më të detajuara na kontaktoni!

 

 

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 25 Shkurt, 2024 në 4:37 pm Përditësuar 25 Shkurt, 2024 at 4:37 pm
 • ID e pronës: MRE-32532
 • Çmimi: € 580
 • Sip. totale: 65 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
 • Kati: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Stadiumi Dinamo, Rruga Sulejman Delvina, Shushica, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 0001, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Bjornida Banaj
 • Bjornida Banaj
+355692040257