Qera, Apartament 2+1, Komuna E Parisit, 450 Euro/Muaj.

 • € 450
Rruga Hasan Alla, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 2+1, Komuna E Parisit, 450 Euro/Muaj.
Rruga Hasan Alla, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
 • € 450

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 2+1, Komuna e Parisit, 450 Euro/Muaj.

 

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Rruga Hasan Alla, Komuna Parisit

• I mobiluar

• Kati 3

• Pallat i Ri

• 💶 450 Euro

 

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1, me një sipërfaqe prej 93 m² dhe gjendet në katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti ofrohet teresisht i mobiluar dhe organizohet nga  salloni i ndenjes, ambienti i gatimit , 1 dhome gjumi, tualeti  dhe ballkoni.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 9 Prill, 2024 në 12:43 pm Përditësuar 9 Prill, 2024 at 12:46 pm
 • ID e pronës: MRE-39123
 • Çmimi: € 450
 • Sip. totale: 93 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Komuna e Parisit
 • Kati: 3
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Hasan Alla, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Komuna e Parisit

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Bjornida Banaj
 • Bjornida Banaj
+355692040257