Qera, Apartament 2+1, Rruga Don Bosko, 30000 leke/muaj

 • € 300
Rruga Don Bosko, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera, Apartament 2+1, Rruga Don Bosko, 30000 leke/muaj

Rruga Don Bosko, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • € 300

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Hyrje 2 1,  30.000 leke/muaj

 • Tipologjia 2 1
 • Adresa: Rruga Don Bosko
 • Bosh
 • Kati 2
 • Vile Private
 • Cmimi 30000 leke/muaj

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera hyrje private 2 1 me një sipërfaqe prej 109m² qe gjendet në katin e 2 të një shtepie private. Hyrja ka organizim shume të mirë, ofrohet bosh dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, korridori dhe tualeti.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 22 Janar, 2024 në 11:41 am Përditësuar 22 Janar, 2024 at 11:41 am
 • ID e pronës: MRE-27015
 • Çmimi: € 300
 • Sip. e pronës: 109 m²
 • Sip. totale: 109 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Don Bosko
 • Kati: 2
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Rruga Don Bosko, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artan Muderizi
 • Artan Muderizi
Whatsapp +355692040508