Qera, Apartament 2+1, Rruga Jordan Misja, 40000 leke/muaj

 • € 300
Rruga Jordan Misja, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera, Apartament 2+1, Rruga Jordan Misja, 40000 leke/muaj

Rruga Jordan Misja, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • € 300

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 1+1, Jordan Misja, 300 euro /muaj

 • Tipologjia 2+1
 • Adresa: Rruga Jordan Misja
 • Bosh
 • Kati 1
 • Vile Private me dy kate
 • Cmimi 300 euro /muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera hyrje private 2+1, me një sipërfaqe prej 90m² qe gjendet në katin e 1 të një vile private. Hyrja ka organizim hapesinor shume të mirë, ofrohet bosh (pervec kontrabufese) dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, 2 dhoma gjumi, korridori dhe tualeti.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

           

Detajet

Publikuar më 5 Janar, 2024 në 1:43 pm Përditësuar 12 Shkurt, 2024 at 3:11 pm
 • ID e pronës: MRE-24601
 • Çmimi: € 300
 • Sip. e pronës: 90 m²
 • Sip. totale: 90 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Kati: 1
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Rruga Jordan Misja, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • Qyteti tirana

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artan Muderizi
 • Artan Muderizi
Whatsapp +355692040508