Qera Apartament 2+1+2, tek Komuna e Parisit , 800€

 • € 800
Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera Apartament 2+1+2, tek Komuna e Parisit , 800€
Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
 • € 800

Përshkrimi

Agjensi Morina jep me qera Apartament 2+1+2, tek Komuna e Parisit , 800€

• Tipologjia: 2+1+2

• Adresa: Komuna e Parisit tek Sigma

• i Mobiluar i kompletuar

• Kati 1

• 800euro / muaj

 

✨Informacione rreth prones:

Jepet me qira apartament 2+1+2 me siperfaqe 110m² ne katin e 1 te nje pallati te ri .Apartamenti eshte i organizuar nga 2 dhome gjumi, kuzhina dhe ambjenti i ndenjes, tualeti . Eshte totalisht i mobiluar.

Per informacione me te detajuara na kontaktoni.

Detajet

Publikuar më 4 Janar, 2024 në 2:09 pm Përditësuar 4 Janar, 2024 at 2:09 pm
 • ID e pronës: MRE-24439
 • Çmimi: € 800
 • Sip. e pronës: 100 m²
 • Sip. totale: 110 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Komuna e Parisit
 • Kati: 1
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Xhoana Shpata
 • Xhoana Shpata
+355694050135