Qera, Apartament 2+1,Bulevardi i Ri, 450  euro/muaj

 • € 450
Stacioni i Trenit, Rruga Reshit Petrela, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera, Apartament 2+1,Bulevardi i Ri, 450  euro/muaj

Stacioni i Trenit, Rruga Reshit Petrela, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • € 450

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 2+1,Bulevardi i Ri, 450  euro/muaj

Tipologjia 2+1
Adresa: Marga 2
I pa mobiluar
Kati 3

Pallat i Ri
Cmimi 450 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartamen 2+1, me një sipërfaqe prej 82m² dhe gjendet në katin e 3 të një pallati te Ri. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet I pa mobiluar dhe eshte i pershtatshem per zyra.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 26 Dhjetor, 2023 në 1:17 pm Përditësuar 26 Dhjetor, 2023 at 1:18 pm
 • ID e pronës: MRE-24005
 • Çmimi: € 450
 • Sip. totale: 82 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Kati: 3
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Stacioni i Trenit, Rruga Reshit Petrela, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • Qyteti Tirane

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Armendi Cibuku
 • Armendi Cibuku
Whatsapp +355694050127