Qera Ambjent Biznesi 4+1, St. Dinamo, 900 euro/muaj

 • € 900
Stadiumi Dinamo, Rruga Sulejman Delvina, Shushica, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 0001, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera Ambjent Biznesi 4+1, St. Dinamo, 900 euro/muaj
Stadiumi Dinamo, Rruga Sulejman Delvina, Shushica, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 0001, Albania
 • € 900

Përshkrimi

Agjensia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 4+1, St.Dinamo, 900 Euro/muaj

 • Tipologjia 4+1
 • Adresa: St. Dinamo
 • Bosh
 • Kati 2
 • Pallat me ashensor
 • Cmimi 900 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera ambjent biznesi 4+1, me një sipërfaqe neto 95m² dhe bruto 115m2 gjendet në katin e 2 të një pallati te ri me ashensor. Ambjenti ka organizim shume të mirë, ofrohet bosh I pa mobiluar dhe përbëhet nga 4 dhoma, korridori, depo dhe tualet.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

Detajet

Publikuar më 21 Shkurt, 2024 në 2:32 pm Përditësuar 22 Shkurt, 2024 at 10:15 am
 • ID e pronës: MRE-31862
 • Çmimi: € 900
 • Sip. totale: 115 m²
 • Dhoma gjumi: 4
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
 • Kati: 2
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Stadiumi Dinamo, Rruga Sulejman Delvina, Shushica, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 0001, Albania
 • Qyteti Tirane

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Erjon Mustafaraj
 • Erjon Mustafaraj
+355694010934