Qera, Garsoniere, Laprake, 25.000 leke i diskutueshem

 • 25,000 Lek/I diskutueshëm
Rruga Riza Çuka, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
Qera Rented
Rruga Riza Çuka, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • 25,000 Lek/I diskutueshëm

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qera garsoniere, Laprake, 25.000 leke i diskutueshem

• Tipologjia Garsoniere

• Adresa: Rruga Riza Cuka

• E mobiluar

• Kati 1

• Shtepi private

• 💶 25.000 leke

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera garsoniere, me një sipërfaqe 40m² dhe gjendet në katin e 1 të një shtëpie private në Laprakë. Është e kompletuar dhe e përshtatshme për 2 vajza.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATEA REAL ESTATE

Detajet

 • ID e pronës: MRE-8323
 • Çmimi: 25,000 Lek/I diskutueshëm
 • Sip. e pronës: 40 m²
 • Sip. totale: 45 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Garsoniere
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga Riza Çuka, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Laprakë

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku