Qera Garsoniere, shkolla e bashkuar, 220 Euro

 • € 220
Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera Garsoniere, shkolla e bashkuar, 220 Euro

Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
 • € 220

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Garsoniere, shkolla e bashkuar , 220 Euro

• Tipologjia: Garsoniere

• Adresa: ngjitur me shkollen e bashkuar,buze rruge

•E mobiluar

• Kati 1,

•220 euro

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet garsoniere ne katin e 1  me siperfaqe 20 m².Ambienti eshte i organizuar nga 1 dhome gjumi, kuzhina, dhe nje tualet.Interneti perfshihet ne cmim.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 5 Shkurt, 2024 në 2:33 pm Përditësuar 5 Shkurt, 2024 at 2:35 pm
 • ID e pronës: MRE-29363
 • Çmimi: € 220
 • Sip. totale: 20 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Garsoniere
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Kati: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artijola Lushi
 • Artijola Lushi
Whatsapp +355694050128