Qera, Hyrje Private 3+1, E Mobiluar, Spitali Amerikan, 600 Euro

 • € 600
Rruga Enver Begeja, Allias, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Hyrje Private 3+1, E Mobiluar, Spitali Amerikan, 600 Euro
Rruga Enver Begeja, Allias, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
 • € 600

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Hyrje private 3+1, Spitali amerikan

• Tipologjia: 3+1

• Adresa: Rruga Enver Begeja

• E mobiluar

• Kati i 2

• Vile 3 kateshe

•600 euro

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet hyrje private 3+1 ne katin e 1 te nje vile 3 kateshe me siperfaqe 178 m².

Ambienti eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore dhe ka te gjithe facilitetet e mundshme per nje jetese mjaft komode . Ka 3 dhoma, nje kuzhine dhe dy tualete. Ne gjendje shume te mire. Gjithashtu apartamenti disponon dhe post parkimi. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 15 Shkurt, 2024 në 2:48 pm Përditësuar 15 Shkurt, 2024 at 2:48 pm
 • ID e pronës: MRE-30898
 • Çmimi: € 600
 • Sip. totale: 178 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Vilë
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio, Yzberisht/Kombinat/Selite
 • Kati: 2
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Enver Begeja, Allias, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Samed Sykaj
 • Samed Sykaj
+355694050129